Administracja Stron Internetowych

administracja wordpress

Bezpieczeństwo to priorytet

Oferujemy kompleksowe pakiety usług związanych z administracją stron oraz sklepów internetowych opartych na WordPress. 

Administracja WordPress, którą oferujemy, jest doskonale dopasowana do potrzeb różnorodnych podmiotów – od pasjonatów blogowania, przez firmy, aż po rozbudowane sklepy internetowe. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Dlatego też dbamy o regularne aktualizacje, monitorowanie ewentualnych zagrożeń oraz stosowanie najlepszych praktyk w zakresie ochrony danych. Nasz zespół ekspertów zawsze stoi na straży, by Twoja witryna działała bez zakłóceń i była zabezpieczona przed wszelkimi niebezpieczeństwami.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam zapewnić naszym klientom spokój i pewność, że ich witryny są w najlepszych rękach. Dzięki nam Twoja strona będzie działała szybko i sprawnie, co ma kluczowe znaczenie dla jej powodzenia w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

Na czym polega administracja strony internetowej

Regularna aktualizacja strony internetowej

W tym regularna aktualizacja WordPress, aktualizacja wtyczek i aktualizacja motywu, dzięki czemu Twoja strona wygląda schludnie, jest atrakcyjna i funkcjonalna.

Utrzymanie strony na stabilnym serwerze

Dbamy o to, aby Twoja strona znajdowała się na bezpiecznym, znajdującym się w Polsce serwerze oraz aby była cały czas zabezpieczona aktualnym certyfikatem SSL.

Tworzenie i utrzymanie skrzynek e-mail

W pakiecie jest również utrzymanie istniejących i tworzenie nowych skrzynek e-mail.

Obsługa techniczna strony

Gdy pojawiają się błędy, reagujemy na nie natychmiast, dzięki czemu możesz być pewny/a że Twoja strona zawsze wyświetla się poprawnie.

Kopie zapasowe (Backupy)

Regularnie tworzymy kopie zapasowe strony, zwane również Backupami. Są one dostępne na serwerze przez 30 dni, co oznacza, że dzisiaj możemy wrócić wygląd strony z czasu przed nowymi aktualizacjami.

Rozbudowa strony

Czyli aktualizacja strony w oparciu o dostarczone przez Ciebie materiały (np. zdjęcia i teksty) i rozbudowa zgodnie z Twoimi wytycznymi, w zakresie godzinowym dostępnym w wybranym przez Ciebie pakiecie.

Działamy na terenie wszystkich województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Zapewnij swojej witrynie internetowej długi żywot.

Zleć nam administrację strony lub sklepu.