Proces Administracji Stron WordPress

Jak wygląda proces administracji stron internetowych WordPress?

W Metrics Solutions pracujemy z determinacją i zaangażowaniem, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę nad Twoją witryną WordPress. Nasz sposób pracy opiera się na trzech kluczowych zasadach:

  1. Szybkie zapobieganie problemom technicznym i atakom. Dzięki naszej opiece unikniesz częstych problemów technicznych oraz potencjalnych ataków, które mogą zagrażać bezpieczeństwu Twojej witryny. 

  2. Szybka reakcja na zgłoszenia. Nasz zespół jest gotowy do szybkiej reakcji na Twoje zgłoszenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia technicznego, masz pytania dotyczące funkcjonowania witryny czy chcesz zgłosić jakąś usterkę – możesz liczyć na naszą natychmiastową odpowiedź i działanie.

  3. Natychmiastowe usuwanie usterek. W Metrics Solutions nie zostawiamy naszych klientów z problemami na dłużej niż to konieczne. Usuwamy usterki nawet tego samego dnia, aby zapewnić Ci spokój i sprawną pracę Twojej witryny. 

Pamiętaj, że możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Nasz proces administracji witryn internetowych WordPress można ująć w 4 prostych etapach:

Kontakt i Wycena

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz wyceny, opowiedz nam o swojej stronie i swoich potrzebach. 

Zapoznamy się z Twoim zleceniem i odezwiemy się do Ciebie z gotową wyceną. 

Umowa

Gdy zaakceptujesz wycenę, przygotujemy umowę (zobacz wzór umowy o administrację stron internetowych), która określi warunki naszej współpracy. Wraz ze złożeniem podpisów na umowie, wystawimy pierwszą fakturę.

Na tym etapie poprosimy Cię również o przesłanie dostępów do panelu administracyjnego WordPress.

Wykonanie usługi

Złożenie podpisów na umowie, oznacza dla nas rozpoczęcie nowego etapu, w którym będziemy dbać o Twoja witrynę. Co miesiąc dostaniesz od nas również fakturę za usługę.

Bezpłatna wycena i pierwsza konsultacja już na ciebie czekają!