Proces Tworzenia Audytu SEO

Jak wygląda proces przeprowadzania audytu SEO?

Naszym głównym celem jest identyfikacja problemów i błędów występujących w obszarze Twojej witryny internetowej i poza nią oraz dostarczenie rozwiązań, które nie tylko pozwolą poprawić błędy, ale również będą zgodne z wymaganiami wyszukiwarek typu Google i użytkowników sieci.

Zależy nam na wykonaniu precyzyjnego audytu, który będzie prosty i czytelny oraz jasno nakreśli co musisz zrobić, aby poprawić widoczność i funkcjonalność witryny. W związku z tym, prosimy każdego klienta o zapoznanie się z naszym procesem tworzenia przeprowadzania audytu SEO, który znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, że możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Nasz proces przeprowadzania audytu SEO można ująć w 4 prostych etapach:

Kontakt i Wycena

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz wyceny i opowiedz nam o swojej firmie i swoich oczekiwaniach. Koniecznie prześlij adres witryny, dla której na zostać wykonany audyt.

Przeprowadzimy analizę Twojego zlecenia, a następnie odezwiemy się do Ciebie z gotową wyceną.

Umowa i Płatność

Gdy zaakceptujesz wycenę, przygotujemy umowę (zobacz wzór umowy o przeprowadzenie audytu SEO), która określi warunki naszej współpracy. Wraz ze złożeniem podpisów na umowie, wystawimy pierwszą fakturę. 

Audyt

Po opłaceniu faktury, rozpoczniemy przeprowadzanie audytu. W zależności od tego, jak złożony będzie projekt i co ustalimy w umowie, ten etap współpracy będzie trwał do 7 dni roboczych. 

Odbiór audytu

Gotowy audyt prześlemy na wskazany przez Ciebie adres email. 

Bezpłatna wycena i pierwsza konsultacja już na ciebie czekają!